Telepizza – najtańsza pizza w Lublinie

Telepizze zna chyba każdy, niezależnie od tego czy lubi pizzę czy nie. Niestety na temat tej pizzeri znajdziemy bardzo podzielone opinie z przewagą tych negatywnych.

Strona www: Telepizza online
Facebook: Telepizza Facebook
Godziny otwarcia: 24/h
Metody płatności: Visa, Mastercard i Gotówka
Telefon: 817496490 | 513036152

Najtańsza pizza w Lublinie

Co to za herezja, przecież to jedna z najdroższych pizzerii jakie znamy! Otóż cały sekret tkwi w szczegółach i zamówieniu pizzy przez internet. Zamawiając pizzę w tym lokalu na pewno korzystaliście z promocji 2 za 1, wtedy cena pizzy jest do zniesienia. Co jeśli jest możliwość zamówienia trzech pizz w cenie jednej? Nie każdy wierzy w zamówienia online, i wiele osób na tym traci. Zamawiając pizzę przez internet mamy możliwość skorzystać z opisanej wcześniej promocji 3 za 1. Wówczas cena naszej pizzy nie ma sobie równych. Ja zazwyczaj zamawiam trzy małe pizze z dwoma składnikami, cena jednej po wliczeniu promocji wynosi 7,50 zł.

Gumowe ciasto

Oto szkopuł przez który wiele osób rezygnuje z usług telepizzy, lecz jest to także najważniejszy element który definiuje tą pizzę ! Gdyby telepizza zmieniłą recepturę ciasta była by nudna i oklepana tak jak większość pizzeri w Lublinie. A przecież nie oto chodzi, prawda? Telepizza się wyróżnia i mimo, że istnieje już wiele lat na naszym rynku to jeszcze nikt nie podrobił receptury tego ciasta. Dawno temu zostałem zaproszony do jednego z lokali telepizzy z możliwością wykręcenia własnego placka. Było to pouczające doświadczenie przez które dowiedziałem się elementu wpływającego na sekret który znacząco wpływa na teksturę tamtejszego ciasta. Mianowicie ciasto przed trafieniem na blat do wałkowania, znajdowało się w mroźni. Żaden znany mi przepis nie przewiduje mrożenia ciasta ponieważ źle wpływa to na działające w nim drożdże.

Pizzeria telepizza w Lublinie

Niezmienna od wielu lat

Pomimo gumowatości ciasta który dla mnie jest w tym jedynym przypadku atutem, zawsze wiem co dostanę. Jakość składników, technika wyrobu ciasta oraz jego grubość jest niezmienna od kiedy tylko pamiętam. Niezmienne standardy i trzymanie tak samo wysokiego poziomu przy każdym zamówieniu jest zdecydowanym atutem tej lubelskiej pizzeri. W telepizzy nie zmieniłbym zupełnie nic. W świecie gastronomii zawsze znajdą się rzeczy które jednym będą smakować a drugim nie. Osobiście wolałbym sprzedawać charakterystyczny(nie do podrobienia) produkt który każdy rozpozna po pierwszym kęsie, mimo negatywnych opinii niż taki który postawi mnie na końcu długiego sznura niczym nie różniących się produktów.

  • Jak oceniasz tą pizzerię?
3
User Rating: 3.0 (1 votes)
Sending

COMMENTS

  • Tokmistrz

    Faktycznie ciasto w telepizzy jest niepowtarzalne. Mało który z moich znajomych je lubi. Jednak ja zawsze jestem chętny. A o tej promocji nie wiedziałem, jeśli jedna pizza wychodzi 7.50 to naprawdę dobry deal.

Comments are closed.