Mimi pizza – najgorsza pizza w Lublinie

Mimi pizza – niegdyś zachwalana i rozsławiona jako największa pizza w Lublinie. Czy po tylu latach od rozpoczęcia działalności nadal jest smaczna?


Strona www: Mimi Pizza
Facebook: Mimi Pizza – Facebook
Godziny otwarcia: pon.-czw.:10:00-23:00| pt.-sob.:10:00-00:00 |ndz.:11:00-23:00
Metody płatności: Visa, Mastercard i Gotówka
Telefon: 815243000 | 815256272


Mimi Pizza Adres:

Pizza XXL 62 cm

Mimi pizza od zawsze kojarzyła mi się z największą pizzą w Lublinie. Na stronie głównej tej pizzerii możemy wybrać pizzę w pięciu rozmiarach, wymiary największej z nich to 62 cm. Nie dajcie się jednak zwieźć, największe rozmiary pizzy mają kształt prostokąta( 62 cm to długość przekątnej) to dużo mniej niż długość średnicy koła o tym samym wymiarze. Przeżyłem wielki zawód zamawiając największą pizzę XXL(62cm) dla czterech osób. Niestety zamówioną pizzą mogłyby najeść się maksymalnie 3 dorosłe osoby, przy czym na stronie pizzerii widnieje sugestia iż tym rozmiarem placka jest się w stanie najeść aż 8 osób !

Poniższe zdjęcie przedstawia 1/4 pizzy. Czyli kawałek przypadający na jedną z czterech osób. Pamiętajmy, że według sugerowanej na stronie maksymalnej liczby osób przedstawionym kawałkiem powinny najeść się 2 osoby.pizza-mimi-lublin

Ciasto, Sos, Ser?

Osoba przygotowująca pizzę w mimi chyba nie ma pojęcia czym się zajmuje. Ciasto z którego przygotowywana jest ta a’la pizza chyba nie zawiera w ogóle drożdży. A twarde, suche i blade ciasto niestety nie spełnia założonego przez „piekarza” efektu cienkiego włoskiego ciasta. Raczej świadczy o oszczędności związanej z używaniem mąki… A nazywanie tego czegoś pizzą jest obrazą dla tego dania. Prędzej by to nazwać plackiem z masy solnej służącym do zabawy dzieciom. Placek w mimi jest tak „obficie” posypany serem, że można by go nazwać dietetycznym! Więcej tam wolnej przestrzeni z wyschniętym ciastem niżeli jakiegoś składnika sero podobnego.

Z tego zatrzęsienia składników zapomniałbym dodać informację o jakości nieistniejącego sosu pod niewidzialnym serem, ciężko ocenić smak czegoś czego nie ma !
Dobrze, że nie zapomnieli o wyliczonych 16-stu kawałkach salami…

mimi-pizzeria

Najgorsza pizza w Lublinie

Jakby farsy było mało to do spodu placka został „przyspawany” niezidentyfikowany dość duży kawałek jakiejś spalenizny.

Niestety legendy krążące o pysznej pizzy umarły wraz ze wspomnieniami na temat jej wielkości. Pizza w mimi to dno którego nie życzę największemu wrogowi. Jakość ciasta, składników oraz wielkość pizzy sytuuje się na najniższym z możliwych poziomów.mimi-pizza-lublin

  • Jak oceniasz tą pizzerię?
1
User Rating: 2.7 (3 votes)
Sending

COMMENTS

  • Szymon

    Nie będę się zbyt mocno rozpisywał. Minął rok odkąd jedliśmy ten wynalazek i próbując różnych pizzerii, ciągle Mimi jest u mnie na czele czarnej listy. Nasuwa się tylko pytanie, czy aby 1/5 to nie za wysoka ocena? Człowiek bardziej zapycha się zwykłą drożdżówką niż przedstawionymi na zdjęciu 4 kawałkami „pizzy”.

  • grzes

    Jedyna możliwa opinia po pierwszym skorzystaniu z usług lokalu Mimi jest jak najgorsza. 27.11.15r. zamówiłem 2 pizze, na które miałem czekać maksymalnie do godziny czasu, a na które czekałem 2 godziny i 15 minut. Po 1,5 godziny czekania zadzwoniłem do lokalu z pytaniem o stan mojego zamówienia, pani skłamała, że już wyjechało i dalej czekałem 45 min. W końcu je dostałem ze składnikami, których nie zamawiałem (pieczarki) oraz bez składników, które zamówiłem (dodatkowy ser). Oczywiście pizze były zimne, ponadto nie dostałem zamówionego sosu czosnkowego za który zapłaciłem przy odbiorze, a którego nie spakowano dostawcy. Miałem ochotę nie przyjąć zamówienia, ale siła głodu po całym dniu przeważyła, szkoda też chłopaka-dostawcy, który musiałby się tłumaczyć pewnie nie ze swojej winy.
    Sama pizza w smaku nie porywa małe ilości składników ciasto tak cienkie aż przezroczyste. Ogólnie gorąco NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

Comments are closed.