Matsu Sushi – Najlepsze sushi Lublin

Sushi to jedno z dań zarezerwowanych niegdyś dla tej bardziej zamożnej części społeczeństwa. Tej części która dba o to czym się odżywia i wybiera jakość nad ilość.


Strona www: Matsu Sushi Online
Facebook: Matsu Sushi – Facebook
Godziny otwarcia: pon.-sob.:10:00-21:00 | niedz.:10:00-20:00
Metody płatności: Visa, Mastercard, Eat&More, Gotówka
Telefon: 81 747 27 27


Matsu Sushi Adres:

Trochę ryżu i masa dodatków!

Nigdy nie byłem przekonany do sushi. Uważałem, że tak wysoka cena za sam ryż ze znikomą ilością dodatków to oszczerstwo. Hamburger z okładki nigdy w restauracji nie wygląda jak na zdjęciu, stąd moje przekonanie, że z sushi będzie podobnie. Jak bardzo się myliłem! Na pewno znajdą się lokale które odpowiadają wcześniejszemu opisowi, jednakże na moje szczęście ja trafiłem na bardzo dobre sushi w Lublinie – Matsu Sushi w Olimpie.

Przekonanie, że sushi to w większej części sam ryż jest spotykane bardzo często(w 99% procentach u osób które nigdy nie próbowały). Jedynym sposobem aby to zmienić jest odważenie się i spróbowanie, bądź wiara w moje słowa. Po lewej stronie zdjęcie „soya futo maki” serwowane przez Matsu Sushi. Można by rzec, że oszczędzali ryż! Jest to całkowicie przykładowa rolka. Wierzcie, że każda inna wygląda podobnie.

Matsu-Sushi-najlepsze-Soya-futo-maki

Najlepsze sushi w Lublinie

Od czasu mojego pierwszego kawałka sushi minął już chyba rok. Pamiętam doskonale to zdarzenie, bo zmieniło to całkowicie moje nawyki żywieniowe a surowa ryba z ryżem gości w moim jadłospisie przynajmniej dwa razy w tygodniu. W takim razie gdzie miałem swój „pierwszy raz”?

Matsu Sushi w Lublinie to miejsce bardzo niepozorne, w końcu znajduje się w centrum handlowym, a najlepsze sushi w Lublinie nie może mieścić się w sklepie! I tu właśnie zaczyna się walka właściciela oraz managerów tej Japońskiej restauracji z przekonaniami Lublinian. Kierunek obrany przez zarząd tej restauracji był bardzo prosty(taki w który chciałbym wierzyć zawsze) mianowicie, jeśli ma się słabe miejsce na lokal to trzeba nadrabiać jakością. I tak właśnie jest w tym miejscu, nawet nie wyobrażacie sobie mojego zaskoczenia kiedy próbowałem sushi w Matsu. Nie pojęte aby w takim miejscu dostać tyle, takie i za tyle!  Odwiedziłem już wiele lokali gdzie serwują to delikatne dla podniebienia danie. Jednak zawsze wracam z podkulonym ogonem do Matsu Sushi. Tam zawsze zostanę „przytulony” przez idealnie przyrządzone sushi ze świeżymi dodatkami.

Matsu-Sushi-najtańsze-futo-maki

Promocje w Matsu Sushi w Lublinie

Matsu zabłysnęło niesamowicie atrakcyjnymi promocjami stworzonymi w celu przyciągnięcia klientów nie wierzących, że może ich tam spotkać coś dobrego. A Ci którzy uwierzyli i spróbowali mogą cieszyć się jeszcze tańszym sushi. A obniżki są naprawdę spore. W kategorii najtańsze sushi w Lublinie i zestawieniu jakości do ceny nie ma sobie równych.

matsu-sushi-promocje
Źródło: http://matsu-sushi.pl

Moja ulubiona promocja sushi występuje w środę. Dzięki niej jedna rolka Futo Maki kosztuje 10-12 zł ! Dzięki tej promocji środa jest dla mnie świętem, którego nie wyobrażam sobie inaczej niż ze skrzętnie zapakowanym pudełkiem wypełnionym moimi ulubionymi rolkami sushi.

Sushi Online

Czym była by dzisiejsza restauracja bez możliwości zamówień online ? Od niedawna każdy ma możliwość zamówienia swojego ulubionego dania przez internet. Jest to duże ułatwienie. Niestety system zamówień online, stworzony dla tej restauracji nie jest idealny a raczej ułomny. No cóż, nie można mieć przecież wszystkiego. Mimo wszystko osobiście korzystam z tej drogi zamówień i zawsze dostaję swoje rolki o określonej porze.

 • Jak oceniasz ten sushi bar ?
5
User Rating: 5.0 (1 votes)
Sending

COMMENTS

 • obrz

  Jedzenie może i ok , ale obsługa to bez komentarza!

 • Beti

  Okropny wysuszony łosoś, symboliczna dawka łososia i ogromna ilość ryżu, najgorsza „suszarnia” , w jakie kiedykolwiek jadłam…. A było tego trochę

 • nivid

  Zawsze, gdy wracałem z zagranicy przychodziłem do tej knajpki. Teraz już po tylu latach przychodzę tutaj z rodziną (rzadko, bo mieszkam w Sandomierzu). Ale jest to najlepsza knajpka z tak smacznym jedzeniem. Warto skosztować wszystkiego :). I chyba 1 raz w życiu piszę” recenzje ” miejsca w którym jadłem

 • Karina C

  Ja też lubię zaglądać do Takami Sushi, uwielbiam ich maki z łososiem w tempurze z mango 🙂

 • Arleta

  Smaczne ale lubię też zaglądać do Takami Sushi na Okopowej, mają dobre ceny i też sushi jest pyszne:)

 • Olczi

  Zgadzam się z recenzją !
  Jest to moje ulubione miejsce, a promocje na prawdę przyciągają.
  Środowe futo maki mniaaaam =]
  Matsu Sushi najlepsze !

Comments are closed.